Jak se lítá....:-)

13. října 2009 v 22:14 |  Moje
....no, v jedné písničce se zpívá vzhůru. Ano, dá se to také nazvat, ale spíše bych to nazvala. Jak se lítá vzduchem. :-)


Krásný pocit, že? Jen si představte roztáhnout ruce, jako křídla, nechat si čechrat vlasy podzimním větříkem, být volný a necítit žádné zábrany. Jen jednu radu bych měla! Nezapomeňte si zařídit měkký dopad a brzy se raději vzbuďte z toho snu!

Jinak dopadnete na tvrdou realitu, jménem kočičí dlažba a při otevření očí zjistíte, že jste běželi pouze na tramvaj číslo 8, která vám vzápětí stejně ujela.

Klečíte na rozhraní přechodu a chodníku, kolena trnou a vy se pomalu zvedáte a jdete dál.

Jj, i tak to v životě chodí. Pak zjistím, že levou nohu mám lehce zničenou, roztrhnuté džíny - to se dneska nosí. :-d a sotva udělám jeden krok. Né, to rozchodím!! Ano, rozchodím.

Vedle mne kráčí má vyděšená kamarádka, se kterou si vzápětí děláme legraci a na proti přichází muž tak cca 30 let starý. Míří rovnou ke mne a klade mi otázku: " Nechcete někam odvést?" Neboť viděl celý můj krásný let a následně i mé marné první kroky k zábradlí. Hodný to člověk.

Jé, to je tak hezké vidět, že dobří lidé ještě neumřeli. Já mám vlastně z tohoto okamžiku velkou radost...vidět, že i cizí člověk se na chvíli ve spěchu pozastaví nad "letem" jedné slečny, které se podlomily kolena a ani neví proč. :-) Odstaví auto za křižovatku a přijde za váma. Opravdu krásné a děkuji za to, že takoví lidé ještě jsou. Jak se říká: Bůh jim žehnej!

Ano, Pane. Žehnej všem těm, kteří se i v tomto uspěchaném světě na pár chvil zastaví a není jim lhostejný osud druhého člověka, nepřehlíží karamboly druhých a neváhají podat pomocnou ruku, co jim síly stačí. Žehnej všem a opatruj prosím jejich rodiny i blízké.

I Lucce děkuji za doprovod na vlak, mému bratrovi za doprovod domů a ošetření. A také děkuji mé mamince, která uvařila skvělou polévku a čekala na nás doma. Neboť, jak řekl o. Děkan na jednom z kázání: "Domov nejsou hrníčky a věci, ale domov jsou Ti lidé, kteří na vás čekají." A měl pravdu.

Moc děkuji, všem. I Tobě Pane, že vždy nad námi bdíš!

Kristýna J.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama