Víte jak?

5. června 2009 v 18:40 | Žížala |  Svět okolo mne.
Víte jak se povlékají peřiny?


Že je to velmi jednoduché a jasné? Nebo naopak složité? Tak to ještě neznáte upgrade mého bratra :-), na který jsem přišla v pondělí.

Zda-li si myslíte, že Vám tu teď povím návod na povlékání peřin, tak nemusíte ani pokračovat číst...Návod to opravdu nebude, spíše mé zjištění, jak povléká bratr peřiny. :-)

Bráška odjel na delší dobu do zahraničí, pracovat a tak jsme se s mamčou rozhodly mu převlíknout peřiny a trošku v jeho pokoji zavládnout ženskou rukou.

Vždycky jsem si říkala, čím to, že můj brácha má tak těžkou duchnu. "No, tak asi to bude tím, že je z peří." Omyl, děcka!! Svlékám povlečení z polštáře...dobré, ten je v normálu. :-) Tak Vám pokračuji na peřinu, odepínám knoflíky, svlékám a na jednou na mne vykoukne další povlečení...Jé, to jsme hledaly. Se pak můžeme divit, kde se nám ztrácí. No dobrá, zasmějeme se a pokračujeme dále. V duchu si však říkám: "Doufám, že není takový koumák a nenajdu pod tímto povlečením další povlečení." Mé druhé já odpovídá:" Ale, ty jsi nějaká škodolibá." Zaplaším jej a směle odepínám knoflíky.....................v tu však propuknu v smích, neboť pod povlečením se opravdu objevilo další!!! Můj bratr měl peřinu povlečenou do třech povlaků!!! :-d Ještě teď se mi z toho chce strašně moc smát, až plakat. :-d. Však po sejmutí všech těchto jeho dokonale utajených vrstev se i duchně ulevilo a konečně vážila adekvátně. :-)

Au, ten mne ubije až si toto přečte. Není to však škodolibé, co tady píši. Spíše návod na to, jak pobavit svou rodinu a vylepšit tepelné možnosti své duchny. :-d

Takže, kdo je zimohřivý už ví, jak na to!!! :-)

Bratře, díky! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kájula Kájula | Web | 6. června 2009 v 21:50 | Reagovat

:-) :-) :-) Krásně jsem se zasmála, muchacha! :-)

2 Poeta Poeta | 9. června 2009 v 11:05 | Reagovat

Hm tak to jsem opravdu zvědav co na to brácha poví...

3 brácha brácha | 12. června 2009 v 12:51 | Reagovat

no sestro to máš pravdu, teď jsem si to přečetl a jdu tě ukamenovat! já taky nezveřejňuji básně a povídky otobě tak to prísím vynech i ty. je to neetické a nemorální. toto člověk jež píše na urovni nedělá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama