Můj nový plyšák :-)

11. června 2009 v 0:36 | Žížala Pížala |  Moje
a nebo můj nový spacák? :-d

Juhů, tralalá, tancovala Žížala. Ano, dnes to doslova sedí. Tento den je natolik radostný až se mi nechce věřit.
Ráno jsem jela do školy se sličným doprovodem...jménem můj přítel :-d. (nemám se za co stydět, ba naopak. :-) ). Potom po pár desítkách minut strachu jsem udělala zkoušku z vývojové psychologie!!! Juhůůů a za jedna...a čoveče, vypadá to, že možná ta jednička byla velmi veliká a s potržením, kdyby se to do indexu tak dělalo. :-)Následně jsem pokecala s Luckou, tak dlouho jsme se už neviděli. A tolik je si co říci...Dále jsem se potkala s Eli, jak bylo již plánované, zaskočily jsme si do Menzy na obídek...No, až na tu paní v tom výdejním okénku, to bylo dobré. :-) Ještě, že v druhém okénku na pokladně je hodnější paní. :-)

Po obídku následovalo trávení a šmejdění po obchodech se sporty. Ode dnešního dne mám asi tak na půl roku vystaráno. Neboť nemohu sport ani čut. :-) V životě jsem tolik sportů za den neprolezla. :-) A krom toho, jsem ještě byla v jednom než jsem se potkala s Eli. :-d.

No, tak jsme teda vyrazili na nákupy. Cíl byl jasný - krosna pro Eli!! Nebylo to lehké, neboť požadavky jsou nemalé a někteří výrobci se také proti nám spolčili. Když už bylo vybráno, tak měl batoh kaz, oj, oj...obří zklamání.My však věděly kam mířit pro další možnost, neboť předchvíli jsem si v tom sportu koupila svého nového plyšáka :-d jménem spacák růžový!!!

Je nádherný, zamilovala jsem se do něj na první pohled. Skvělá barevná kombinace, krásný vzhled (to anglické slovíčko neumím nikdy napsat a vyskloňovat....desig...:-) ), další vrstva na mé studené nohy...nebo-li zateplovací vak :-) No paráda a na vrch krásná kapsa s indiánským sluníčkem, nebo spíše s kytičkou :-). Zip je pravý a teď najít left :-) Kdo by se chtěl juknout, tak může zde. Nádhera, že? :-d

Sama jsem netušila, že si dnes odnesu spacák...ale tak už nebudu alespoň mrznout a cena mne také překvapila, takže žůžo, dobrodrůžo!! :-)

No a tak jsme spěchali s Eli právě se do tohoto kouzelného sportu. A objevily a Eli si vybrala. Nikdy bych netušila, kolik novin a veškerého odpadového materiálu se spotřebuje na vycpání batohu!!! :-) No a to Eli měla pořád strach, že bude malý. :-) Věřím, že jsme vybrali správně...a není.Viď?

Juhu...a tak dnes jsem natolik poblouzněná, že musím jít asi svůj nový spacáček vyzkoušet a nebo spíše si jej nechám jako plyšáčka a budu se jim celou noc kochat. :-)

Jsem já to ale blázen. :-)

Dobrou noc a krásné růžové sny Vám všem přeji!!!

Kristýna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hapla Hapla | 18. června 2009 v 20:16 | Reagovat

Heeezkej plyšák :-) A já mám ode dneška taky novýho... :-) :-) Že bych prozměnu jednou na táboře nemrzla? :-)

2 žížala žížala | 18. června 2009 v 23:51 | Reagovat

Tak to budem letos dvě :-)

3 Eliška Eliška | 22. června 2009 v 18:01 | Reagovat

jasně, že jsme si vybraly správně :-)Jak krosnu a tak i spacák.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama