25. května 2009 v 14:46 | Žíža |  Moje
Neumím....(není to tak skeptické, jak na první pohled vypadá :-)) Jenom tak začíná má celá úvaha.


Neumím malovat a přesto maluji....teda čmárám své pocity a představy na papír. :-) Takže až se mne opět někdo optáte, zda-li hezky maluji....tak je to omyl. A nevěřte tomu...až jednou uvidíte mé črty v deskách tak pochopíte. :-)

Co je však pravdou, tak miluji barvy....spousty barev....žádná není škaredá. Avšak výraznější někdy vyhrají, teda spíše ty oblíbené. Takže až někdy uvidíte jít po ulici semafor..., tak vězte, že jsem to já. :-) Neboť má velmi častá a oblíbená kombinace červené a žluté s modrými boty, nelze přehlédnout. :-) Botičky se mi však pomalu a jistě rozpadají :-( :-(

Jednou budu mít velký dům, dřevěnku. Někde blízko louky, která bude rozkvétat lučním kvítím.

Sad plný jablek a rozkvetlých stromů na jaře. Blízko se budou pást krávy a bečet ovce. :-) Dům bude mít velká okna, na zahradě mi budou kvést levandule a všelijaké bylinky. V domě budou vonět svíčky, luční kvíti, všude se bude rozléhat dětský smích. Já budu moci stát ve svém pokoji u otevřeného okna, vdechovat vůni života a hrát na flétnu o sto šest. :-) Takový idylický život. :-)
Nebude to však na úplné samotě....samotu já nerada, ale své soukromí ano. :-) Takže takový nějaký střed, ani daleko k civilizaci, ani na louku do skrytu samoty. :-)

A až jednou budu takhle v hábitu samoty a harmonie napíšu pohádku, možná příběh...O dívce, která žije ten můj sen :-) Možná jej prvně nafotím a potom z toho udělám fotoseriál....:-) Ze mne možná jednou něco bude. :-)

Ale já ten sen žiju a žít budu! Takže se to jednou stane realitou! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Franc Franc | E-mail | Web | 28. září 2011 v 13:16 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama