Noční Kuks

29. prosince 2008 v 1:43 | Žíža |  Moje

Když se roveři s OBROK přípravného týmu rozhodnou jít na noční výlet na KUKS.

(Někdy v září)


Pět roverů se rozhodlo, že se vydá na noční procházku na KUKS vzdáleného přibližně 8 -9 km.

Vyráželi jsme cca kolem jedenácté večer z Jaroměře. Docela blázni. V kapsách dohromady jeden kaštan, jedna peněženka, dva mobily, hromada papírků a tím veškeré poklady pěti lidí končily.

Cestu tam jsme šli asi tak cca dva kilometry? Možná tři. A potom jsme měli štěstí, zastavili jsme jednoho hodného člověka se starým autem, psem na zadním sedadle s jméneme Žába, ale s hodným srdcem. Všechny nás tam poskládal aj kufru jsme využili. Že Upírku? :-). No a že až před Kuks nás zavezl. Paráda.

Vyskládali jsme se, hned vedle stála hospůdka. Někoho napadlo, že si zajdem pro razítko, že jsme tam opravdu byli. Jelikož druhá polovina týmu se vydala zpět do klubovny. :-) A razítko jsme opravdu dostali, Suku dokonce i bombon vyloudila :-).

No a teď hurá na Ctnosti a Neřesi. Ve světle mobilu Suků se zdály všechny stejné. Hádání bylo občas složitější leč o to zábavnější. Ještě k Davidovi a Goliášovi, závod na schodech a hurá po státovce domů.


Pavel, Upírek, Gumídek, Žízala
Pavel, Upírek, Gumídek, Suků


Cesta zpět byla trošku delší a náročnější. Po státovce se chodit nesmí, že? No nemělo by se....ale tak kudy jsme měli jít. Tma jak v pytli byla. Do Jaroměře jsme ušly asi tak pět až šest kiláků, než se nám povedlo stopnout dobrou duši. Chvíli trvalo, než jsme se domluvili jestli se rozdělíme nebo ne. Nakonec Upírek s Pavlem odjeli. A nám zbylým bylo slíbeno, že se pro nás dobrý pán vrátí. A tak jsme kráčeli vzhůru dál......Vrátil se. :-) Na začátku Jaroměře nás vysadil (možná to začátek nebyl, ale sama se nevyznám, nějaký kruháč to byl :-) ), sám si to frčel dál :-)

Upírka s Pavlem jsme potkali až v klubovně, šli jsme jinou cestou. Však po cestě jsme potkali horu sněhu.....fotáček cvakal :-)

Gumídek a Žížala

Suků, Žížala a hrouda sněhu :-)Á už jsme v klubovně....hezký výlet to byl. Stejně jsme blázni.

Kdy jdem na další?

K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trey Trey | Web | 29. prosince 2008 v 1:46 | Reagovat

pls hlasuj v ankete o zahlavi a pomoc mi :)

moc mi to pomuze dik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama