Nový přísun

12. října 2008 v 23:41 |  Moje
Slunce, barevné listí, vůně podzimu, přátelé, pohoda......

Svět podle mého, dny podle mých plánů.....no prostě krása. Děcka už dlouho mi nebylo tak super.... Dneska jsem se vrátila z Prahy, byla jsem tam na návštěvě za svým otcem a na půl vlatním bráškou, dvouletým Viktorem.
Vikísek je šikovný, úžasně žvatlá, no prostě je kouzelný. Je úžasné sledovat, jak se dokáže domluvit i bez sloves, ty k životu nejsou třeba a domluví se. Snídani vám hravě po kouskách odnese mámě, pití vypije, ještě se podiví, že není a nechá si nalít. Ve světě se neztratí. A Giga jej miluje a moc ji mrzí, že bydlí tak daleko (Giga - je ségra, nebo-li já Kika :-) )
Návštěva babičky po dlouhé době, ano dlouhé, celém roce. Stydím se, ale bohužel mé kroky ten rok vedly jinam.
Setkání s kamarádem, procházka podzimní Šárkou, hra na příčnou flétnu uprostřed těch barevných stromů, slunce nádherně hřálo. No parádička. A nakonec jsem na nádraží cestou domů potkala Elišku s Kubou, tím má cesta pokračovala dalším povídáním a krásným zážitkem.
Dnes jsem se opravdu nenudila, jediná věc, která mne trošku mrzí, je ta, že jsem neměla foťák, ale na druhou stranu, mám to vyfoceno v duši, kde mne ty fotečky hřejí a nabíjí energií.

Je mi moc krásně a přeji Vám všem, také takové krásné dny

Dobrou noc Vaše Giga, teda Vikískova :-)

PS: Občas je fajn si udělat čas sám na sebe a ujasnit si, co člověk od života chce. Mne se to vyplatilo. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama