Život a pořádek?

10. září 2008 v 23:06 |  Moje
Je těžší dveře zavřít než je otevřít.

Už se vám také někdy stalo, že jste zůstali stát uprostřed pokoje a nevěděli jste co dřív? Kterou hromádku dříve zpracovat, naučit se ji a jak se patří uklidit? Ne? Tak to potom jsem asi divná. Podle mne se náš život odráží ve věcech kolem nás a nejvíce to jde vidět na našem pokoji, jelikož tam přebýváme nejvíce nebo se o to alespoň snažíme :-). Takže pokud někdo má více zájmů, méně času a chaos v organizaci, projeví se to v jeho úklidu a systému věcí. Teda u mne se to tak objevilo.
V poslední době jsem si však řekla, že s tím skoncuji, dodělám to co jsem nedodělala, napíšu dlouho odkládané kroniky, historie, nahraji fotky, nabiju baterky a tak. Jj, je toho spousty a čím aktivnější život vedu tím více toho je. A stále to roste, či se to obnovuje. A řeknu vám, zjistila jsem, že je těžší věci dokončit a uzavřít než je začít.
Každý den se snažím ve svém pokoje zlikvidovat nějakou tu hromádku, systém je důležitý a hlavně trpělivost. Už jsem toho spousty naťukala do pc, nalepila do deníku, konečně po několika letech , vypočítala, sečetla, vyhodila spousty nepotřebných papírů....... Teď tady sedím uprostřed pokoje, nevědět a nemít v sobě dobrý pocit, že se konečně začínám orientovat ve svém pokoji, tudíž i ve svém životě, tak řeknu, že se tu nic nezměnilo. Avšak změnilo, mnoho.
Né vždy když to hned není vidět je tak jak vypadá. A to beze změny. Změna potřebuje čas a trpělivost.
" Dokonalost se skrývá v maličkostech, ale dokonalost není maličkost."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama