Splněné sny

10. září 2008 v 23:23 |  Moje
Hurá, jupí. Sláva.

Tak tak bych mohla tento celý týden stále volat. Nechci nic zakřiknout ťuk, ťuk, ťuk. Ale každý den mi den přinese nějakou dobrou zprávu. A jakou?
Tak v pondělí jsem se z mejlu dozvěděla, že jsem díky odvolání byla přijata na VŠ do Ostravy na Fakultu sociálních studíí a to na obor Sociální práce. Hurá, konečně se budu věnovat tomu, co jsem čtyři roky studovala na střední a strašně jsem to žrala. Doufám, že nebudu z toho zklamaná. Jelikož musím vyřídit ukončení studia na Filozofické fakultě v Ostravě na oboru ZSV a Latinský jazyk a kultura. Na jedné straně je mi to moc líto, že odcházím od nedodělaného a od kamarádů, ale na druhou, budu již konečně studovat to, co mne baví a moc jsem si přála. A kamarádi budou studovat jenom ode mne 20 minut, jezdit s nima vlakem také mohu a na čaj zajít není problém :-)
Včera a to bylo úterý mi kamarád přišel opravit můj notýsek, který celé prázdniny fungoval jen stěží, hlavně internet na něm nefrčel. A jak v dnešní době máte pc bez netu, jste bohužel jak bez ruky. Odnesl si jej domů a dnes mi jej vrátil. Hurá už mám zase zpátky svou virtuální ruku. Ještě nainstalovat Word a všechny tyto office a ruka bude kompletní a zcela uzdravená. :-)
Dnes, ve středu. Jsem se konečně odhodlala, zvedla telefon a zavolala do hudební školy duchovní hudby. Domluvila jsem se na hodinách, kdy začnu hrát na příčnou flétnu, další z mých snů. Příčnou flétnu mám teď vedle svých nohou v malém černém kufříku, já se tak těším. No, sice není moje, je pouze zapůjčená abych si vyzkoušela zda-li ji rozfouknu. A rozfoukla jsem ji, dokonce včera jsem vyloudila dva po sobě jdoucí odlišné tóny. Takže po těch čtrnácti dnech co ji mám doma a týdnu co trénuji je to dobré. Jsem zatím samoukem, musím si našetřit na svou, teda chci a tvrdě trénovat.
Doufám, že ve svém rozvrhu najdu místo na hodiny, jinak by mne to moc mrzelo. Jelikož svůj rozvrh ještě neznám, tak musím jenom čekat a doufat.Ale svůj sen si nenechám uniknout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama