První den v nové škole

22. září 2008 v 23:42 |  Moje
17.9.2008 Jsem mazák ale zároveň prvák. Snad mne nic nepřekvapí, ale systém studia je stejný. Bohudík.

Tak tenhle zápisek se nachází v mém diáři, ze dne dodatečného zápisu. Na VŠ a to na Ostravské univerzitě na Sociální fakultě na obor Sociální práce. Ano je to tak, dostala jsem se na odvolání na Socku. Mám již za sebou jeden rok filosofické fakulty, taky v Ově. Ale nebylo to to pravé ořechové. Tak snad tady už to bude lepší.
První hodina byla docela v klidu aj profesor. Měli jsme základy sociologické teorie, docela mne to baví, je to ze života a hodí se to i do něj. Takže super.
Ale mé obavy jsou jinde. NO obavy, je to takové jiné.....jsem na škole, na kterou jsem chtěla, ale přitom jsem už mazák, starší umím v tom chodit a zároveň jsem ze dne na den, jelikož jsem to zjistila již po zápise a vytvoření si rozvrhu na fildě v druháku, kamarády. Je mi po nich smutno, ale zase vím, že je mohu potkat v knihovně, v menze a nebo jenom tak zajít na kafe. Jo některé určo aj ve vlaku :-) I na icq.... Ale i tak...je mi po nich smutno.
No co, to bude dobré, já jsem moc ráda, že jsem tam, kde jsem chtěla a pokračuji ve šlépějích střední a tak. No uvidíme.
Přeji krásné sny.
Papa, jsem šťasná a zároveň plná menších rozpaků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama