Spousta nových zážitků

26. srpna 2008 v 23:50 |  Moje
Nové podněty k myšlenkám, nová strava pro mou duši.

Spousta nových věcí a krásných zážitků se v mém životě za poslední měsíc událo. Má duše je toho tolik plna, že nevím jestli to budu umět tak dobře popsat a hlavně srozumitelně :-) Takže se předem omlouvám za nesrozumitelné pasáže textu, které zřejmě občas vzniknout.
1) I ve chvílich kdy si myslíme, že to dál nejde, se najde světlá chvíle a naděje vysvitne. Takže se rozhodne člověk bojovat a dát další šanci. Ještě jednu, zkusit znova udělat ty kroky. Známé i neznáme. Ano ještě jednou. Půjde to, ptám se? Chci to zkusit, mé srdce to chce.
Zkusila jsem, a jsem šťastná, občas v rozpacích, ale odhodlaná jít a nevzdát se. Člověk si má jít za tím co chce a snažit se vidět věci z více stran.
Snažím se z nastalých situací vydolovat vše krásné, objevit, najít. Přeci tam někde dole to je, vždy je to někde ukryté. Nebo alespoň mé srdce doufá.
Stále doufám, přeji si, bojuji a zkusím se nevzdát, jsem o tom přesvědčena. A vy pokud taky někdy váháte, tak neváhejte a nevzdávejte se!!! Jenom to ne, nebot prohra se samým samotným je ta nejhorší. Ale je pravda, že menší pauza někdy neuškodí, takový čas na rozmyšlenou.
Děkuji za Ten čas mému Bohu, matce zemi za krásu okolí a mým rodičům a mé mamince především za život a za její výchovu plnou lásky, bohatství, které vložila do mé duše a porozumění. Děkuji.
K.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama