Poslední hlášení z Sisha Pangmy

30. srpna 2008 v 3:01 |  Lezu
Po Třech letech jsem vystoupila na vrcholu. Na vrcholu mého snažení, naskytl se mi pohled do větší dáli a hloubi nitra, které skýtají takové hory v podobě života.

16. 8. 2008
Sisha Pangma
(8 013 m. n. m.)
Je to super pocit, i když jsem svůj výstup nezakončila pravým vrcholem či nějakým jiným činem. Ale pro mne byl a je vrchol to, že jsem konečně spočítala své zápisky, dodělala tabulky a zjistila tak, že to co dělám má smysl a není toho málo!!! Tudíž mohu být na sebe (potichu) hrdá!
Moje cesta k vrcholu trvala tři roky a půl. Mezi tím se vystřídalo několik ročních období, můj život se obohatil o mnoho zkušeností. Udělala jsem čekatelky (těmi to vlastně všechno začalo). Potom odmaturovala, navštívila národní jamboree ve Švédsku, dostala se na vysokou školu, absolvovala 1. ročník VŠ na FFI v Ostravě. Potkala jsem spoustu nových lidí, pár nás bohužel opustilo, ale noví přátele, samozřejmě i ti staří, mne podrželi a život stále plyne a vede k dalším cílům.
Během výstupu jsem měla obrovský problém s tabulkami a vším tím papírováním. Díky tomu jsem také ztratila spoustu svemu za schůzky a tak.
Díky vzájemné podpoře na Skunipě a podpory od Kyba, Kytičky, Káti, Haply a jejího blogu jsem na vrchol došla!!! Závěr skoro až vyběhla. Všem moc děkuji, neboť bez vás všech (i nejmenovaných) bych nikdy nebyla tak daleko jak ve svém životě jsem!
Díky moc Žížala
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hapla Hapla | 31. srpna 2008 v 15:48 | Reagovat

Žížo, moc a moc ti gratuluju! A lezeme dál...? :-)

2 žížala žížala | 2. září 2008 v 0:32 | Reagovat

JO, Lezeme a na K2 a bez kyslíku, tak snad se neudusím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama