Marathónský běžec V0703–4–J–(1)

12. května 2008 v 9:27 |  Lezu
Jak běžím?

Den pátý 14. 5. 2008 (Středa)
Běžím....dneska jsem vyběhla až kolem půldeváté večer, ale vyběhla a i doběhla. Alespon už nebylo takové dusno a tolik lidí venku :-). Nový zážitek. Uběhla jsem 3 kolečka a třičtvrtě takže cca 1 200 m. Běhání mne baví, ale chvíli trvá než vyběhnu z domu, než se opravdu přesvědčím o tom že mne to baví :-)
Den čtvrtý 13. 5. 2008 (Úterý)
Smutný den, dnes jsem neběžela.....bohužel. Dlouho jsem byla ve skautě a potom jsem se doma, tak nějak zakufrovala, začla řešit spousty jiných věcí a neběžele.. Škoda no, ale co se dá dělat.
Den třetí 12. 5. 2008 (Pondělí)
Dnes je ten slavný den, kdy k nám byl zaveden élektrický proud. Ano dnešní den je významný vším...:-) Ale zpátky k běhu. Dnes bylo takové horko, oproti předešlým dnům, šílené. A mé nohy tak ztuhly a nějak se jim nechtělo. Ale přemohla jsem se, přeci to nevzdám po dvou dnech :-) A běžela jsem...a uběhla dokonce o kolečko navíc...tak běžet se mi chtělo. Jsem ráda, že jsem se k tomu dokopala :-)
Jen co jsem dnes zjistila, tak to, že o víkendu kdy se konají vůdcáky....tak asi budu mít běh trošku stížen, nebot nejsme v chatě ale je to pojato jako puták. NO já si vytyčím nějaké stromy a budu běhat kolem nich...snad jenom nepadnu o nějaký kořen. A v pondělí následující týden neusnu u přijímaček. Nic běžím spinkat :-) Dobrou noc.
PS: děkuji bratrovi, že mne tu nechal o kapku déle a mohla jsem napsat tento příspěvek. :-)
Den druhý 11. 5. 2008 (Neděle)
Ach, běh...mám jej tak ráda, ale nechce se mi. Nějak mi ztuhly nohy....Nene to se rozchodí a bude to. A jé, bude pršet, musím si pohnout.
Tak běžím. A stihla jsem to, sice trošku pokrapuje, ale to nevadí. Jsem rudá, zpocená více než včera, uběhla jsem dvě a půl kolečka plus kousek navíc. CCa 50 metrů. :-) Někdy si musím změřit, jak dlouho mi to trvá. Nebot už dopředu teď vím, že některé víkendy nebudu doma, abych mohla běhat svou pravidelnou trasu. Tak si to musím změřit abych cca věděla. :-)
Tak jo já idu. A zase zítra běžíme, teda já běžím. Nepřidáš se taky? V 18:15 vyrážím.
Den prvý 10. 5. 2008 (Sobota)
Dnes jsem začla se svou pravidelní dávkou 800 metrů. Proč? No protože chci!! Proto, abych konečně začla běhat, tak jak už si dlouho slibuji. Ale taky má na tom zásluhu Hapla, která se na webu skunipy zmínila, že jde běhat. A tak mne to vyhecovalo, že jsem se přidala a běháme spolu. Ve stejný čas, stejnou vzdálenost, ale jenom jediný háček to má jinou trasu v jiném městě :-) Ale víte jak je to motivační? Když si prostě řeknete, že na druhém konci republiky běhá někdo stejného nadšení a bláznovství jako jsem já? A pak si sdělíte na webu to, že dnes jste opět zvítězili nad svou leností a uběhly daný úsek? Je to boží pocit a doporučuji všem :-) !!
Uběhla jsem to celkem rychle, teda alespon mi to tak připadalo. Chodím běhat na jedno hříště u našeho malého divadélka na sídlišti. Dělá to celkem 2 a půl kolečka. Ale co jsem zjistila, tak je to, že jsem si to propočetla až potom co jsem se vrátila z prvního dnešního běhu... a tak mi chybí asi 60 metrů. No tak to doběhnu. Budu muset, chci!! Zdar a sílu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hapla Hapla | Web | 12. května 2008 v 21:01 | Reagovat

A my se nevzdáme a my to uběhnem a my to dokážem! :-)

2 Kyb Kyb | E-mail | 24. července 2008 v 11:17 | Reagovat

Mylím, že ta myšlenka, že někdo na druhém konci republiky běží ve stejný čas jako já a že si vzájemně fandíme je opravdu motivující a povzbuzující. Tohleto nám musí nahradit fandění šílících davů na stadionech.Na bázi stejné myšlenky je "celostátní soutěž" ve skoku dalékém z místa po přepočtu handicapy. Dosavadní rekord drží osmiletá Nikolka,výkon je titulní stránce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama