Tak jsem tu

17. dubna 2008 v 2:16 |  Lezu
Nazdárek Lidičky,
tak jsem si založila další blog....i když jeden mám, tak tento by mi měl složit k dokumentaci mého lezeckého života. Trošku jsem zjistila, že když jsem Žížala, tak jsem myšlenkami v jiném světě, a když svým jménem civilním Kristýna, tak žiju trošku niternější svět a občas je velmi tajný a tajemný. A kdyby jej každý znal, tak by se mne bál.
NO co víc říct.....snad se mi povede konečně spočítat ty všechny svemy, splnit zbývající potřebné úkoly a dokončit EX80. Moc si to přeji a začnu na tom pilně dělat. A já tam dolezu....i přes to, že se Žížala jmenuju A doufám, že nás tam vyleze či doleze více!!!! Když jsme se dali na tuto cestu, tak bychom ji měli taky dokončit. Že jo?
Tak jo, přeji Vám všem pěkný den či večer..... a zase brzy Ahoj Žíža.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kyb Kyb | E-mail | 18. dubna 2008 v 22:44 | Reagovat

Žížalo gratuluji ke zřízení "lezeckého" blogu. Myslím,že to bude inspirovat i ostatní a možná se nám zase probudí lezení.Co se týká EX 80 tak by mě moc potěšilo, kdybys dosáhla vrcholu - je na to do konce roku ještě moře času. Byly byste čtyři: Myška, Anež, Tadeáš a Ty. Ale třeba se nám pomocí blogů podaří "vyhecovat" ještě další.Bylo by fajn psát i nějaké konkretní zážitky kolem toho lezení. Katka/89 Šmajcrová se nabídla v mailu 10.7.2007 dělat časopis pro lezce,ve kterých by právě byly ty konkretní zážitky  tak teď by ho na svém blogu mohla klidně redigovat. Vyzval jsem ji k tomu ale zatím se mi neozvala.Ale věřím, že i s tvou pomocí tohle všechno " rozýfoukáme", aby se to rozhořelo pořádným plamenem. Mnoho úspěchů na EX 80 i v životě ti přeje Kyb

2 žížala žížala | 22. dubna 2008 v 12:23 | Reagovat

Kybe, děkuji Ti mnohokrát. Doufám, že to zvládnu a ke mne se přidájí i další. Bylo by to úplně super. Ten blog byl super nápad. Je tady mnoho možností jak si jej upravit podle sebe a to se mi hodně líbí. A je to taky dosti motivační pro další kroky. Ještě jednou díky za podporu i nápad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama